PÁR SLOV O MNĚ

 


Jmenuji se Jana Ondrušková. 

Jsem fyzioterapeutka. Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Uherském Hradišti. Poté jsem se vydala do Brna na VOŠ, kde jsem studovala obor Diplomovaný fyzioterapeut. Po úspěšném ukončení se věnuji fyzioterapii a stále se vzdělávám a zdokonaluji. V roce 2009 jsem ukončila kurz "reflexní terapie na podkladě vývojové kineziologie u vybraných diagnóz"( Vojtova terapie) v Praze.

V roce 2009 jsem také absolvovala odborný seminář Babymasáže v Brně u Jany Hašplové.

Také jsem absolvovala odborný seminář u Evy Kiedroňové "Něžná náruč rodičů" a "vaničkování".

Úspěšně jsem ukončila kurz ACT (acral coactivation therapy) v Praze v Rehaspringu, který byl pro mne velkým přínosem. Také jsem tam absolvovala kurz o diastáze a terapii nohou u dětí.

Zkušenosti čerpám z mých nespočetně absolvovaných odborných kurzů a seminářů nejen ve fyzioterapii. Každým rokem absolvuji nové a nové kurzy abych objevovala nové souvislosti a možnosti terepie.

Ale především jsem pyšnou maminkou 3 krásných dětí, které mě denně obohacují a učí.

Ráda bych se s Vámi chtěla podělit o informace v této oblasti a dopřát Vám krásně prožité chvilky s miminkem. Práce s dětmi mě velmi naplňuje a přeji si, aby miminka měla šanci již od narození se rozvíjet tím správným směrem nejen v pohybových schopnostech.