PÁR SLOV O MNĚ

 


Jmenuji se Jana Ondrušková. 

Jsem fyzioterapeutka, která dělá svoji práci s  radostí a láskou.

Vystudovala jsem Střední zdravotnickou školu v Uherském Hradišti. Poté jsem se vydala do Brna na VOŠ, kde jsem studovala obor Diplomovaný fyzioterapeut. Po úspěšném ukončení se věnuji fyzioterapii a stále se vzdělávám a zdokonaluji. 

V roce 2009 jsem ukončila jeden z větších kurzů "reflexní terapie na podkladě vývojové kineziologie u vybraných diagnóz"( Vojtova terapie) v Praze. Také jsem v tomto roce navštívila odborný seminář Babymasáže v Brně u Jany Hašplové.

Absolvovala jsem také odborný seminář u Evy Kiedroňové "Něžná náruč rodičů" a "vaničkování".

Úspěšně jsem ukončila kurz ACT (acral coactivation therapy) v Praze v Rehaspringu, který byl pro mne velkým přínosem. Také jsem tam absolvovala kurz o diastáze a terapii nohou u dětí.

Minulý rok jsem mimo jiné kurzy o pánevním dnu absolvovala i u Renaty Sahani 3x3 kurz školy pánevního dna.

Letos jsem absolvovala v Praze odborný kurz KISS SYNDROM, který ve mně zanechal plno dojmů a nabídl nová řešení v terapii nejen miminek.

Velmi mě také oslovil kurz v Brně FYZIOTERAPIE S REBOZEM, kterého byla součástí skvělá Anička Kohoutová. U 3 těhotenství jsem pátrala v okolí, kdo by mě s rebozem "poléčil" a tak jsem se rozhodla to vzít do vlastích rukou a dopřávám tuto úžasnou techniku napříč rodinami.

V Brně v Groofy jsem také absolvovala kurzy o diastáze, který navázal na mé předešlé kurzy s touto problematikou spojené.

Své bohaté zkušenosti čerpám z nespočetně absolvovaných odborných kurzů a seminářů nejen ve fyzioterapii. Každým rokem absolvuji nové a nové kurzy abych objevovala další souvislosti a možnosti terapie. 

Ale především jsem pyšnou maminkou 3 krásných dětí, které mě denně obohacují a učí.

S nejmladším synem jsem nastoupila 2021 na rodičovskou dovolenou, tak zatím pracuji v trochu omezené míře, ale neváhejte mě kontaktovat a budu se snažit najít nejbližší termín na fyzioterapii a pomoct Vám nebo Vás doporučím ke kolegyním.

Ráda bych se s Vámi chtěla podělit o informace v této oblasti a dopřát Vám krásně prožité chvilky s miminkem. Práce s dětmi mě velmi naplňuje a přeji si, aby miminka měla šanci již od narození se rozvíjet tím správným směrem nejen v pohybových schopnostech.